Úvod » Projekt Byty na Plešivci

Projekt Byty na Plešivci 

Projekt a vizualizace

Projekt a vizualizace apartmánového domu s novými moderními byty na Plešivci v Krušných horách.

číst dále...

Vizualizace interiéru

Vizualizace jednotlivých bytů apartmánového domu na Plešivci v Krušných horách. Vybavení je pochopitelně pouze v rovině návrhu kvůli dokreslení možnosti. Vybavení je vždy předmětem domluvy.

číst dále...

Vizualizace foyer - společné prostory

Vizualizace společných prostorů (foyer) v apartmánovém domě na Plešivci. Kromě kvalitnách a vynikajících interiérů bytů poskytuje projekt bytů na Plešivci i výborné zázemí společných prostorů, které je na úrovni hotelové lobby.

číst dále...

1. etapa výstavby

Sledujte společně s námi, jak roste apartmánový dům v rámci 1. etapy výstavby na Plešivci.

číst dále...

2. etapa výstavby

Sledujte společně s námi, jak roste apartmánový dům v rámci 2. etapy výstavby na Plešivci.

číst dále...

Exluzivně nabízíme k prodeji novostavbu luxusních bytů 2+kk a 3+kk v apartmánovém domě, který se nachází pouhých 50m od dolní stanice lanovky na Plešivec.

Kromě bytů v přízemí má každý byt svůj vlastní balkon. Přízemní byty mají naopak vlastní předzahrádku, která je přístupná francouzským oknem přímo z pokoje.

Ke každému bytu patří uzamykatelná kóje v lyžárně o ploše 1,2 m2 a dále s možností umístění kola na závěsném systému. Ke každému apartmánu náleží rovněž vlastní parkovací místo před domem.

Výbpornou možnost nabízí rovněž luxusně zařízený vstup do domu, který je řešen formou foyer hotelového typu se sedacími soupravami, sociálním zařízením apod.

 

 

zajímavé služby